ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 900 mm ES1390-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 900 mm ES1390-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1390-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966460 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 mm ES1590-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 ES1590-01
expedícia do 8 dní279,75 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, matné sklo AXC90MT
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €


