ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1511-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966484 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm ES1111-02
expedícia do 8 dní325,64 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-05
expedícia do 8 dní377,73 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1100 mm ES1011-07
expedícia do 8 dní337,66 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €


