ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 mm ES1590-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 mm ES1590-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1590-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966552 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, dymové sklo AXC90SC
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, matné sklo AXC90MT
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, číre sklo AXC90CL
expedícia do 8 dní310,50 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


