ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 ES1290-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 ES1290-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1290-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966644 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 900 mm ES1490-02
expedícia do 8 dní286,20 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-01
expedícia do 8 dní279,75 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €


