ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1170-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965265 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat 360 ° MGB otočný odtokový žľab 70 cm čierne sklo - 1026070-40
expedícia do 10 dní60,31 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 750 mm, bočné D40, Drops čierna CH 750 DC 2
expedícia do 8 dní85,13 €


