ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1000 mm ES1010-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1000 mm ES1010-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1010-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964848 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, chróm ES7210
expedícia do 8 dní94,34 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm ES1010-05
expedícia do 8 dní323,10 €
Pri platbe vopred iba 299,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1000 mm ES1010-03
expedícia do 8 dní271,01 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, matné sklo AXC100MT
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €


