ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1300 mm ES1013-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1300 mm ES1013-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1013-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964879 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-06
expedícia do 8 dní439,65 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-01
expedícia do 8 dní367,17 €
Pri platbe vopred iba 340,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1300 ES1313-01
expedícia do 8 dní385,38 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


