ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1090-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964923 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-02
expedícia do 8 dní252,79 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-01
expedícia do 8 dní279,75 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €


