ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1370-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966712 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedícia do 8 dní307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
na objednávku279,25 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 mm ES1570-02
expedícia do 8 dní238,23 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €


