ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 ES1510-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 ES1510-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1510-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966743 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
expedícia do 8 dní355,88 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €


