ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1300 ES1513-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1300 ES1513-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1513-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966774 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1300 mm ES1513-03
expedícia do 8 dní369,36 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-07
expedícia do 8 dní370,45 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-08
expedícia do 8 dní399,59 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €


