ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 ES1570-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 ES1570-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1570-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966804 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-01
expedícia do 8 dní242,43 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
261,55 €
Pri platbe vopred iba 242,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-03
expedícia do 8 dní238,23 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €


