ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 ES1590-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 900 ES1590-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1590-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966828 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať


