ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 900 mm ES1490-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 900 mm ES1490-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1490-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999451 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 900 mm ES1490-02
expedícia do 8 dní286,20 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, matné sklo AXC140MT
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, dymové sklo AXC90SC
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €


