ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1580-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966811 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-04
expedícia do 8 dní294,33 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 800 mm MS1-80B
expedícia do 8 dní323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-02
expedícia do 8 dní234,57 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €


