ESCA číre sklo 467x2100mm 59102
ESCA číre sklo 467x2100mm 59102
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1050 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 467 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 21.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997884 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bez profilu |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA stenový profil 2100mm, biela mat ES8034
expedícia do 8 dní56,46 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Mohlo by vás zaujímať

