ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-04
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1410-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999536 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, číre sklo AXC80CL
expedícia do 8 dní293,13 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1400 mm ES1414-05
expedícia do 8 dní440,04 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-08
expedícia do 8 dní384,47 €
Pri platbe vopred iba 355,00 €


