ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-04
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1412-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999932 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXC100MR
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-08
expedícia do 8 dní405,32 €
Pri platbe vopred iba 374,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, dymové sklo AXC120SC
expedícia do 8 dní400,80 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €


