ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1480-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999413 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
665,68 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €
Blanco LIVIT XL 6 S 518519 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku248,05 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
FRANKE drez 101.0120.144 Galassia GAX 611 1000x500 nerez
na objednávku244,46 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €


