ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 900 ES1490-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 900 ES1490-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1490-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999499 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS VI umývadlová skrinka 50x50x22cm,ľavá, biela 55835
na objednávku181,15 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 50 cm, 1 zásuvka, matne šedá - 91AX0-0500-470-1-62
expedícia do 10 dní181,22 €


