ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 mm ES1213-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 mm ES1213-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1213-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967313 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka s umývadlom z lit. mram, 610x578x465 mm, spodný, antracit CN750M
na objednávku578,15 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, matný grafit - 91A10-0700-235-1-66
expedícia do 10 dní33,98 €
333,16 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €


