ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1290-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967368 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
150,15 €
Pri platbe vopred iba 143,00 €
RAV SLEZÁK COLORADO Batéria umývadlová s flexi ramienkom - ramienko čierne CO119.0/15CMAT
expedícia do 8 dní101,70 €
XENIA stojánková umývadlová kohútiková batéria, chróm 1109-02
expedícia do 8 dní62,51 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €


