ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1180-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967177 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Marron AXC80MR
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-03
expedícia do 8 dní260,08 €
Pri platbe vopred iba 241,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, matné sklo AXC80MT
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


