ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1011-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965098 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, zlato mat ES7246
expedícia do 8 dní127,12 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x1500, spod. príp., 682 W, biely W611F-030-150-00
expedícia do 10 dní175,40 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, biela W611F-030-130-00
expedícia do 10 dní159,27 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x400, spod. príp., 182 W, antracit W611F-030-040-66
na objednávku121,93 €


