ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1014-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965128 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-07
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm ES1014-06
expedícia do 8 dní388,66 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm ES1114-01
expedícia do 8 dní389,02 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €


