ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1200 mm ES1312-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1200 mm ES1312-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1312-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967214 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-06
expedícia do 8 dní399,59 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 mm ES1512-04
expedícia do 8 dní370,81 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1200 mm ES1012-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €


