ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1370-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967252 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x500, spod. príp., 227 W, čierny W611F-030-050-70
na objednávku130,13 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x700, spod. príp., 318 W, biela W611F-030-070-00
expedícia do 10 dní113,16 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, biela W611F-030-130-00
expedícia do 10 dní159,27 €


