ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 800 mm ES1380-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1380-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967269 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-01
expedícia do 8 dní232,40 €
Pri platbe vopred iba 215,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-04
expedícia do 8 dní257,89 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 800 mm MS1-80B
expedícia do 8 dní323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €


