ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1511-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967382 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-04
expedícia do 8 dní348,96 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-08
expedícia do 8 dní406,87 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €


