ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zásten k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-03
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zásten k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1412-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999925 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Dekoratívny kúpeľňový radiátor Mexen Grid 1115 x 360 mm, 279 W, biely - W215-1115-360-00-20
expedícia do 10 dní173,76 €


