ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1500 mm ES1215-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1500 mm ES1215-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1215-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968310 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-01
expedícia do 8 dní409,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-04
expedícia do 8 dní378,10 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-08
expedícia do 8 dní494,30 €
Pri platbe vopred iba 458,00 €


