ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1413-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111242 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedícia do 8 dní304,94 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 900 mm ES1490-01
expedícia do 8 dní284,11 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Flute AXC140FL
expedícia do 8 dní459,84 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €

