ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1415-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111396 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, dymové sklo AXC130SC
expedícia do 8 dní421,63 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, dymové matné sklo AXC150SM
expedícia do 8 dní480,68 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-04
expedícia do 8 dní266,74 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €

