ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1040-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112201 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 500x1600, bočné pripojenie, 2183 W, antracit W422F-050-160-66
expedícia do 10 dní369,18 €
187,85 €

