ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-03 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965173 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-02
expedícia do 8 dní249,15 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
expedícia do 8 dní296,61 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-04
expedícia do 8 dní272,47 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €


