ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1090-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965197 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 900 mm ES1390-04
expedícia do 8 dní316,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
MODULAR SHOWER jednodielna zástena pevná na stenu, s otvormi na držiak uterákov, 900 MS1-90-D
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


