ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 mm ES1512-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 mm ES1512-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1512-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967030 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
5,90 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 300x1500, bočné pripojenie, 682 W, biely W411F-030-150-00
expedícia do 10 dní139,19 €
196,33 €


