ESPACE otvorená policová skrinka 20x94x22cm, brest bardini ESC130-1313
ESPACE otvorená policová skrinka 20x94x22cm, brest bardini ESC130-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC130-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 20x94x22 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894824 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 35 x 160 cm, matná čierna - 91A21-1600-300-1-71
expedícia do 10 dní128,21 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matná čierna - 91A20-04047-1-BF71
expedícia do 10 dní217,92 €


