ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, agila strip ESC450-4343S
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, agila strip ESC450-4343S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC450-4343S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 50x172x32 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 26.7000 kg |
| EAN | 8590913969751 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | béžová |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
SPY podomietkový sprchový set s pákovou batériou, prepínač, 2 výstupy, biela mat PY42/14-01
expedícia do 8 dní633,50 €
Pri platbe vopred iba 585,00 €
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €
Omnires Y podomietková vaňovo-sprchová batéria, nástenný diel, chróm lesk Y1235ROCR
expedícia do 14 dní57,47 €

