ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama strip ESC450-2322
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama strip ESC450-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC450-2322 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 50x172x32 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 26.7000 kg |
| EAN | 8590913945526 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Lineárny plastový žľab 750 mm, line mat s odtokom D 50 a otočným sifónom, CH PA 750 L 1
expedícia do 8 dní90,06 €
77,23 €
Lineárny plastový žľab 750 mm s nerez. rámčekom, klasik lesk CH PA 750 KN
expedícia do 8 dní124,89 €

