EVIA R asymetrická vaňa 170x100x47cm, biela 22611
EVIA R asymetrická vaňa 170x100x47cm, biela 22611
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-22611 |
- Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní
- Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej
- V kombinácii so sprchovou zástenou vyrieši sprchovanie v malom priestore
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 575 mm
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x100x47 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Možnosť panelu, Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 28.7800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729035398 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dníVaňová súprava, bovden, dĺžka 600mm, zátka 72mm, biela 71850.10
expedícia do 8 dníVaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 475mm, zátka 72mm, biela 71684W
expedícia do 8 dníPodobný tovar
VIVA R asymetrická vaňa 185x80x47cm, biela 72129
expedícia do 8 dníVIVA R asymetrická vaňa 175x80x47cm, biela 78119
expedícia do 8 dníTANDEM R asymetrická vaňa 170x130x50cm, biela (07611) 97611
expedícia do 8 dníVERSYS R asymetrická vaňa 170x85x70x47cm, biela 70611
expedícia do 8 dníTANYA R asymetrická vaňa 160x120x49cm, biela 66119
na objednávkuMohlo by vás zaujímať


