EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, dub cuneo EZ121-2525
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, dub cuneo EZ121-2525
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ121-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x55x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.1806 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113833 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
36,64 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen FLAT 360 SLIM 120 cm - Lineárny odtokový žľab, ružové zlato 1641120
expedícia do 10 dní125,89 €

