Kúpeľňový set ELLA 40, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-070 KSET-070
Kúpeľňový set ELLA 40, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-070 KSET-070
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Směr otevírání | Levé |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 23.2600 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953873 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
AFRODITE mydlovnička na postavenie, cement 4911
expedícia do 8 dní21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
AFRODITE dávkovač mydla na postavenie, cement 4980
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
106,65 €
Pri platbe vopred iba 97,00 €


