EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ141-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113888 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, biela ExtraGlaze 8889111
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
43,76 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 300x1500, spod. príp., 1860 W, antracit W633F-030-150-66
na objednávku383,05 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 500x1300, spod. príp., 887 W, čierne W611F-050-130-70
na objednávku274,41 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 500x500, spod. príp., 341 W, antracit W611F-050-050-66
na objednávku153,90 €

