EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub strieborný EZ801-1111
EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub strieborný EZ801-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ801-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| EAN | 8590913991080 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
CIRASA doska DTDL 81x1, 8x46, 5cm, dub strieborný CR081-1111
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602008M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602010M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


