EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama EZ101-2222
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama EZ101-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ101-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113789 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, biela SD101
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 100x46cm, biela 1601-100
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-L-03
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
6 056,27 €
Pri platbe vopred iba 5 652,00 €

