PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, čierna SKA380-2-01
PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, čierna SKA380-2-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA380-2-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x87x44,8 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.0050 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913985348 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ICONIC podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat UBC-AF008B
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat WD008B
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Mohlo by vás zaujímať
643,68 €
Pri platbe vopred iba 601,00 €
MEDIENA skrinka vysoká 40x140x20cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat/dub natural MD452
na objednávku579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €

