AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, zlatá AU201
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, zlatá AU201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 38x11 cm |
| Priemer zátky | 380 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919527 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
SPY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato PY07/17
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, čierna SKA380-2
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Podobný tovar
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU301
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, antracit FG316
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
GAVIOTA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 42 cm, čierna
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €


