AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU301
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU301
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU301 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 38x11 cm |
| Priemer zátky | 380 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Meď |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919558 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235 mm, čierna / ružové zlato ZT091
skladom159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna/meď mat WD006PG
expedícia do 8 dní169,14 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat 360 ° M13 2v1 otočný lineárny odtok 50 cm, čierny - 1710050-40
expedícia do 10 dní52,77 €
Podlahový linear. žľab 550 mm, bočné D40, square mat s nerez. rámčekom CH 550 SN 1
expedícia do 8 dní114,38 €


