PICOBELLO keramické umývadlo na dosku priemer 37cm, biela AR484
PICOBELLO keramické umývadlo na dosku priemer 37cm, biela AR484
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR484 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37x13 cm |
| Průměr | 370 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964794 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, čierna SKA380-2
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CREST L betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, béžový granit AR410
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €


